Właściwości i wymiary Haier Hcm071pa

Haier Hcm071pa to nowoczesny model lodówki, który został zaprojektowany z myślą o wygodzie i wytrzymałości. Ma wymiary 75 cm (szerokość) x 59,5 cm (głębokość) x 127 cm (wysokość), a jego pojemność wynosi 199 l. Posiada pięć półek na owoce i warzywa, trzy szuflady i trzy półki na drzwi, a także dwa pojemniki na lód i jeden na wodę. Lodówka jest wyposażona w nowoczesne technologie, takie jak technologia Active Fresh Blue Light, która zapewnia optymalne warunki do przechowywania świeżych produktów spożywczych, oraz technologia Multi Air Flow, która zapewnia równomierną temperaturę w całej lodówce. Haier Hcm071pa jest również energooszczędny i posiada klasę energetyczną A+.

Ostatnia aktualizacja: Właściwości i wymiary Haier Hcm071pa

ProduktPłyty kuchenne3380294717HAHG7W5HEBHAHG7W5HEBHobsTD0038133filterAttr:GasfilterAttr:Inox/StalfilterAttr:Elongated cast iron pan supportfilterAttr:745filterAttr:5

 1. Strona główna
 2. Gotowanie
 3. Płyty kuchenne
 4. HAHG7W5HEB

HAHG7W5HEB

Płyty kuchenne Gas On Metal Series 6

 • Wprowadzenie
 • Specyfikacje techniczne
 • Dokumentacja
 • To może Cię zainteresować

Gas On Metal Series 6

Haier's Gas On Metal Series 6 wykorzystuje oszałamiające połączenie żeliwnych płyt i ciemnej metalowej powierzchni pod spodem, aby nadać Twojej kuchni minimalistyczny wygląd. Pokrętła Premium i elegancka metalowa powierzchnia tworzą wyrafinowany wygląd płyty, podczas gdy Preci Flame zapewnia optymalizację wydajności poprzez wybór 9 precyzyjnych ustawień temperatury dla każdego płomienia, w tym potężnego dużego palnika.

W pełni żeliwne ruszty, to podstawa doskonałego gotowania

Żeliwny ruszt w kolorze czarnym jest tak zaprojektowany, by idealnie uzupełnić powierzchnię i wygląd Twojej płyty grzewczej. Jest nie tylko bardzo wytrzymały, ale także dodaje odrobinę wyrafinowanego stylu Twojej kuchni.

Oszałamiająca szklana powierzchnia

Dzięki dodaniu szklanej wkładki, prosta płyta grzewcza ze stali nierdzewnej zamienia się w stylowe urządzenie kuchenne o wysokiej jakości wykończenia. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/17_6058. jpg" alt="Precyzyjna regulacja płomienia"/>

Wybierz optymalną moc grzania z kuchenką Preci Flame

Jest dokładnie 9 powodów, dla których Preci Flame przeniesie Twoje gotowanie na wyższy poziom. W rzeczywistości jest to liczba różnych ustawień mocy do wyboru, dzięki czemu możesz wybrać dokładnie takie ciepło, jakiego potrzebujesz, aby uzyskać doskonałe rezultaty w kuchni. Znajdź swój poziom i stwórz doskonałe danie. com/haier/static/custom/products/families-and-triples/17_6060. jpg" alt="Przyspiesz swoje gotowanie"/>

Silny palnik, który przyspieszy gotowanie

Podwójny pierścień ognia w naszym palniku gwarantuje bardziej równomierne rozprowadzenie ciepła pod garnkiem lub patelnią, co oznacza bardziej stałą temperaturę wewnątrz naczynia. Koniec z zimnymi krawędziami i gorącymi centrami - wszystko jest gotowane w tej samej temperaturze, i to w krótszym czasie!

Nazwa produktu / Kod handlowy

HAHG7W5HEB

Kod kreskowy

8059019030203

Rodzaj płyty grzewczej

Gas

Całkowita liczba pozycji w tym samym czasie

5

Rodzaj zabezpieczeń gazu

Electromagnetic for each burner

Rodzaj 1. grzałki

Auxiliary gas burner

Rodzaj 2. grzałki

Rapid gas burner

Rodzaj 3. grzałki

Rapid gas burner

Rodzaj 4. grzałki

Semirapid gas burner

Rodzaj 5. grzałki

Double ring gas burner

Rodzaj powierzchni

Inox/Stal

Rodzaj urządzeń sterowania

Knobs

Rodzaj rusztów

Elongated cast iron pan support

Wymiar wnęki do instalacji (mm)

560x480x35

Wymiary produktu [mm]

745X510X8

Szerokość produktu (mm)

745

Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

127

Szerokość produktu w opakowaniu (mm)

786

Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

568

Nazwa produktu / Kod handlowy

HAHG7W5HEB

Kod kreskowy

8059019030203

Rodzaj płyty grzewczej

Gas

Całkowita liczba pozycji w tym samym czasie

5

Rodzaj zabezpieczeń gazu

Electromagnetic for each burner

Rodzaj 1. grzałki

Double ring gas burner

Rodzaj powierzchni

Inox/Stal

Rodzaj urządzeń sterowania

Knobs

Rodzaj rusztów

Elongated cast iron pan support

Wymiar wnęki do instalacji (mm)

560x480x35

Wymiary produktu [mm]

745X510X8

Szerokość produktu (mm)

745

Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

127

Szerokość produktu w opakowaniu (mm)

786

Wysokość produktu w opakowaniu (mm)

568

To może Cię zainteresować

Płyty kuchenne Gas On Metal Series 6

Płyty kuchenne Gas On Metal Series 6

 • Klimatyzator Haier JADE Plus R32 Nowa Generacja 3, 5 kW
 • W skład zestawu wchodzi:
 • - jednostka wewnętrzna AS35S2SJ1FA-3
 • - jednostka zewnętrzna 1U35MECFRA-3
 • - Sterownik bezprzewodowy YR-HQ
 • - instrukcja obsługi
 • - gwarancja

Podana cena brutto z 23% VAT. Po zakupie możliwy u nas montaż 8% VAT!

Jesteśmy autoryzowanym instalatorem popularnych marek.

Łatwe i bezpieczne zwroty w ciągu 14 dni od zakupu

Szybka i bezpieczna wysyłka nawet w 24h od złożenia zamówienia!

Łatwy zwrot towaru w ciągu 14 dni od zakupu bez podania przyczyny

Klimatyzator ścienny Haier JADE Plus 3, 5 kW

Specyfikacja

klasa energetyczna chłodzenia

klasa energetyczna grzania

poziom hałasu jed. wew. (dBA)

poziom hałasu jed. zew. (dBA)

Więcej parametrów Mniej parametrów

wymiary pomieszczenia m225-35

chłodzenie kW3. 5

grzanie kW4. 2

klasa energetyczna chłodzeniaA+++

klasa energetyczna grzaniaA+++

gwarancja lata5

Pokaż wszystkie

Klimatyzator Haier JADE Plus R32 Nowa Generacja 3, 5 kW

W skład zestawu wchodzi:

- jednostka wewnętrzna AS35S2SJ1FA-3

- jednostka zewnętrzna 1U35MECFRA-3

- Sterownik bezprzewodowy YR-HQ

- instrukcja obsługi

- gwarancja

Nowoczesne wzornictwo w połączeniu z zaawansowanym systemem oczyszczania powietrza. Klimatyzatory JADE Plus posiadają filtr IFD, który dba o czyste powietrze, zaawansowana siatka filtrująca zapewnia wysoką zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu – klimatyzator i oczyszczacz powietrza 2 w 1.

Wydajność oczyszczania powietrza powietrza jest równie wysoka jak w przypadku procesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku.

Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję Self Clean, która jest odpowiedzialna za usuwanie zanieczyszczeń i bakterii gromadzących się na wymienniku, zarówno w jednostce wewnętrznej i zewnętrznej.

-dla pomieszczenia m2: 25-35

-klasa energetyczna chłodzenia: A+++

-klasa energetyczna grzania: A+++

-chłodzenie kW: 3. 5

-chłodzenie btu: 12000

-grzanie kW: 4. 2

-grzanie btu: 12000

-poziom hałasu jed. (dBA): 49

-poziom hałasu jed. (dBA): 37-16

-współczynnik SCOOP: -

-sprawność sezonowa SEER: 8. 75

-WIFI: tak

Bardzo cicha praca klimatyzatorów Haier została osiągnięta dzięki zoptymalizowanym kanałom przepływu powietrza oraz po przez zoptymalizowany przekrój wentylatora. Klimatyzatory Haier pracują z poziomem hałasu obniżonym nawet do 15 dB(A), dzięki temu mogą być używane w nocy, dbając o komfort użytkowników jednocześnie nie zakłócając snu.

Dodatkowo klimatyzatory posiadają różne tryby pracy, np. tryb QUIET, który oferuje pracę klimatyzatora na możliwie najniższym poziomie hałasu. pl/data/gfx/pictures/large/8/7/21378_4. png" sizes="(min-width: 1200px) 560px, (min-width: 992px) 50vw, 100vw"/>

Klimatyzacja i oczyszczacz powietrza 2 w 1. Technologia Self Purify wraz z zaawansowanym filtrem IFD, jest odpowiedzialna za skuteczne oczyszczanie powietrza w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Siatka filtrująca IFD zapewnia większą zdolność usuwania zanieczyszczeń w powietrzu, składa się ona z 7000 otworów do pochłaniania pyłu oraz innych zanieczyszczeń. Pomiar skuteczności oczyszczania powietrza z funkcją SELF PURIFY wg CADR (Clean Air Deliver Rate) wynosi nawet 300m³/h.

Oznacza to, że wydajność oczyszczania powietrza jest równie wysoka, jak w przypadku profesjonalnych oczyszczaczy powietrza dostępnych na rynku. Moduł z filtrem IFD można łatwo odłączyć i ponownie wykorzystać po umyciu.

Funkcja 56°C Steri Clean skutecznie zabija bakterie i wirusy poprzez podgrzanie wymiennika ciepła do temperatury 56°C przez 30 minut. Dezynfekcja ciepłem jest skuteczna w zwalczaniu zanieczyszczeń, które mogą osiadać na powierzchni wymiennika ciepła.

Utrzymanie wysokiej temperatury przez ponad 30 minut stwarza zabójcze warunki dla bakterii i wirusów. Technologia 56°C Steri Clean jest odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia co bezpośrednio przekłada się na jakość powietrza z klimatyzatora. (Funkcja dostępna z poziomu aplikacji)

Sterowanie klimatyzatorem lub systemem klimatyzacji przy użyciu smartfona lub tabletu połączonego z Internetem.

Zdalne sterowanie pozwala włączyć chłodzenie w upalne dni zanim wrócisz do domu.

Sterowanie Wi-Fi jest proste i intuicyjne. Ustawianie parametrów pracy klimatyzatora jest możliwe za pomocą dedykowanej aplikacji na urządzeniu mobilnym. Gwarantuje to dostęp do prawie wszystkich funkcji klimatyzatora.

Co ważne, aplikacja pozwala na konfigurację wielu urządzeń. Dodatkowo system sterowania Wi-Fi umożliwia tworzenie harmonogramów pracy, np. tygodniowego oraz monitorowanie zużycia energii elektrycznej przez domowy system.

Antybakteryjna powłoka z nanocząsteczkami srebra nałożona na komponenty kanału cyrkulacji powietrza w urządzeniu, zapobiega rozwojowi pleśni i bakterii.

Bakterie w kontakcie z jonami srebra są niszczone i zahamowany jest ich dalszy rozwój. Jony srebra posiadają właściwości higieniczne i antyseptyczne dlatego też jony srebra zaaplikowane na powierzchnię komponentów klimatyzatora stanowią skuteczną powłokę antybakteryjną.

Funkcja Self Hygiene jest odpowiedzialna za oczyszczanie urządzenia co bezpośrednio się przekłada na jakość wywiewanego powietrza. pl/data/gfx/pictures/large/8/7/21378_8. pl/data/gfx/pictures/large/8/7/21378_9. png" sizes="(min-width: 1200px) 560px, (min-width: 992px) 50vw, 100vw"/>

Jednostka wewnętrzna A- 923 mm B- 320 mm C- 215 mm

Jednostka zewnętrzna A- 800 mm B- 553 mm C- 275 mm

Zapytaj o produkt

5 lat

5 lat

Strona informacyjna

 1. Strona główna
 2. Seria I-Pro 7

Profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu

 • Najnowsze technologie w Twoim domuNajnowsze technologie w Twoim domu
 • Najlepsza ochrona dla Twojego praniaNajlepsza ochrona dla Twojego prania
 • Intuicyjny designIntuicyjny design
 • ProduktyProdukty

Profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu

Seria I-Pro 7 marki Haier obejmuje zaawansowane technologie, gwarantujące wysoką wydajność i satysfakcjonujące rezultaty prania. Nasze urządzenia są jednocześnie łatwe w obsłudze, trwałe i niezawodne.

Wydajne urządzenie, które dostosowuje się do Twoich potrzeb

Seria I-Pro 7 dopasuje się do Twojego stylu życia. Dzięki temu możesz skoncentrować się na zajęciach, które sprawiają Ci przyjemność – zapominając o części codziennych obowiązków. Nasza nowa seria pralek o wysokiej wydajności zachowuje doskonałe efekty prania przy bardzo niskim poziomie hałasu – dzięki silnikowi Direct Motion. Duża pojemność gwarantuje z kolei rzadsze pranie, a tym samym znaczną oszczędność czasu.

Innowacyjna, profesjonalna pielęgnacja delikatnych ubrań

Innowacyjna funkcja i-Refresh odświeża nawet najdelikatniejsze tkaniny – w tym wełnę i jedwab – wykorzystując technologię mikropary. Ta wysoce skuteczna technologia usuwa zapachy, drobny kurz i alergeny, jednocześnie zmniejszając ilość zagnieceń i zmiękczając tkaniny.

Szybsze pranie oznacza więcej czasu Twoje ulubione zajęcia!

Dzięki dużej pojemności – do 12 kg – pralki z serii I-Pro 7 stanowią idealne rozwiązanie dla dużych rodzin. Świetnie nadają się także do prania tkanin o większej objętości. Oszczędzaj jeszcze więcej czasu na praniu, bez uszczerbku dla doskonałej wydajności.

15 lat gwarancji na silnik Direct Motion

Direct Motion marki Haier to bezpaskowy silnik zawieszony bezpośrednio w osi bębna, co znacznie redukuje hałas I wibracje podczas prania. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje zwiększoną trwałość – z gwarancją na 15 lat.

Tak ciche, że głośno o nich mówią

Seria I-Pro 7 działa przy poziomach głośności znacznie niższych od innych modeli dostępnych na rynku dzięki silnikowi Direct Motion. Dzięki bezpasowej konstrukcji silnik zawiera mniej ruchomych części. W efekcie zminimalizowane zostają wibracje – a tym samym hałas – oraz zwiększa się wydajność urządzenia. Teraz możesz cieszyć się czystszym praniem bez zakłócania spokoju w Twoim domu.

Technologia, która dba o Twoje ubrania

Dzięki pralkom z serii I-Pro 7 wizyty w pralni należą już do przeszłości. Innowacyjne funkcje – i-Refresh, Smart Dual Spray i funkcja pary – zapewniają profesjonalne rezultaty prania w Twoim domu. Opatentowana przez markę Haier technologia antybakteryjna (ABT®) utrzymuje maszynę i pranie w idealnej czystości.

Czystsza pralka oznacza czystsze pranie

Innowacyjny materiał marki Haier, który chroni najbardziej wrażliwe obszary pralki. Technologia antybakteryjna (ABT®) chroni przed pleśnią i bakteriami powstającymi w szczególnie wrażliwych obszarach, takich jak szuflada na detergent i uszczelka, dla zapewnienia bardziej higienicznego cyklu prania.

System Smart Dual Spray czyści Twoje urządzenie w celu zapewnienia higienicznego prania i jeszcze lepszych efektów.

Automatyczny system czyszczenia pralki jest uruchamiany na końcu każdego cyklu prania. Zapewnia to nie tylko bardziej higieniczne pranie, ale także zwiększa trwałość pralki w dłuższej perspektywie!

Skuteczne działanie pary dla lepszego usuwania plam

Ta użyteczna funkcja zastosowana w pralkach Haier rozprasza parę i detergent po bębnie, rozluźniając włókna tkanin, a tym samym poprawiając usuwanie uporczywych plam i zabrudzeń. To jeszcze nie wszystko – para sprawia, że prasowanie odzieży staje się znacznie łatwiejsze, a nawet nie zawsze konieczne. Dzięki temu masz więcej czasu na ulubione zajęcia!

Zaprojektowane z myślą o Twoich potrzebach

Każdy element pralek z serii I-Pro 7 został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników. Jednocześnie wszystkie części stanowią zaawansowaną technicznie pralkę, która przez lata będzie dbała o stan Twoich ubrań. Intuicyjny wyświetlacz cyfrowy ułatwia znalezienie odpowiedniego programu. Bęben o innowacyjnej budowie, napędzany solidnym i wydajnym silnikiem Direct Motion, doskonale zadba o nawet najbardziej delikatne tkaniny.

Prosta i wygodna obsługa dzięki cyfrowemu panelowi sterowania

Ekran umożliwia łatwe i wygodne sterowanie pralką. Wyświetlacz pozwala na sprawne poruszanie się między dostępnymi programami.

Elastyczne ustawienia czasu trwania programu

Funkcja i-Time marki Haier pozwala dokładnie dostosować czas prania do Twoich potrzeb. Dzięki temu możesz skrócić lub wydłużyć czas potrzebny na zakończenie prania, nawet w trakcie trwania cyklu!

Sprawia, że nawet najdelikatniejsze tkaniny wyglądają jak nowe

Powierzchnia bębna została zaprojektowana tak, aby nawet najdelikatniejsze tkaniny pozostały w idealnym stanie, bez względu na to, ile razy je wypierzesz. Dzięki wykończeniu bębna imitującemu kształt poduszek pranie delikatnie ślizga się po jego powierzchni. W ten sposób materiały na dłużej zachowują swoją pierwotną strukturę.

Nadeszła przyszłość prania – zaprojektowana z myślą o Twoich potrzebach

Odkryj nasze pralki z serii I-Pro 7.

Odkryj gamę naszych produktów

Pralki ładowane od frontu

3 Produkty

Pralki ładowane od frontu

3 Produkty

Porównaj produkty i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Załadunek (kg)

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

Bęben

Klasa energetyczna

Wymiary – głębokość

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

1400

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

1400

Maksymalna prędkość wirowania (obr. /min)

1400

Pralko-suszarki

3 Produkty

Pralko-suszarki

3 Produkty

Porównaj produkty i wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb.

Pojemność prania (kg): bawełna

Pojemność suszenia (kg): bawełna

Klasa efektywności energetycznej prania

Klasa efektywności energetycznej suszenia

Wymiary – głębokość

Pojemność prania (kg): bawełna

8

Pojemność suszenia (kg): bawełna

5

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

D

Pojemność prania (kg): bawełna

10

Pojemność suszenia (kg): bawełna

6

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

D

Pojemność prania (kg): bawełna

12

Pojemność suszenia (kg): bawełna

8

Klasa efektywności energetycznej prania

A

Klasa efektywności energetycznej suszenia

E

Właściwości i wymiary Haier Hcm071pa

Bezpośredni link do pobrania Właściwości i wymiary Haier Hcm071pa

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Właściwości i wymiary Haier Hcm071pa